+421 45 6727330


FF Systems - O spoločnosti - 1

História

Spoločnosť bola založená v roku 1991 a po viac ako 12 ročných skúsenostiach v oblasti bytových a priemyselných stavieb sa spoločnosť v roku 2003 začala špecializovať výhradne na výrobu revíznych dvierok do stien a stropov. V rámci optimalizácie sortimentu pribudli podlahové a šachtové poklopy.
Spoločnosť FF Systems je dnes jedným z lídrov vo výrobe a predaji revíznych dvierok a podlahových poklopov na svete.

Hlavné sídlo s vedením materskej spoločnosti sídli v bavorskom Münchsdorfe.

Najväčší výrobný závod sa nachádza na Slovensku v Hliníku nad Hronom. Z tohto výrobného závodu sú výrobky dodávané do sesterských spoločností v Nemecku, Taliansku, Španielsku, Poľsku a USA, odkiaľ  sa výrobky expedujú na trhy ostatných európskych krajín. Slovenská pobočka FF Systems priamo distribuuje výrobky zákazníkom v Slovenskej republike, Českej republike, Maďarsku, Bulharsku a na Ukrajine. Nové pobočky sa v týchto  mesiacoch formujú v Mexiku a Brazílii.

 

Produktový program - všestranný a inovatívny!

Produktový program FF Systems zahŕňa revízne dvierka a podlahové poklopy v najrôznejších vyhotoveniach určených do stropov, stien a podláh s požiarnou odolnosťou, alebo bez nej. Materiálové vyhotovenie je  z hliníka, ocele alebo nererovej ocele, s alebo bez sadrokartónovej výplne, oceľové alebo nerezové revízne dvierka s možnosťou zabudovania do sadrokartónových alebo masívnych konštrukcií.
Montáž je rýchla a bezproblémová. Revízne dvierka a podlahové poklopy sú dodávané v štandardných rozmeroch, ako aj v atypických rozmeroch podľa želania zákazníka. To platí aj pre všetky druhy protipožiarnych revíznych dvierok od FF Systems.
Naprieč celým produktovým portfóliom revíznych dvierok a podlahových poklopov sme schopní zákazníkovi ponúknuť komplexné riešenie podľa jeho požiadaviek.

 

Požiarna ochrana - Váš špecialista!

FF Systems môže ponúknuť správny produkt pre každú požiadavku, najmä pokiaľ ide o protipožiarne revízne dvierka na stropy a steny. Či už na 30 minút EI30 (I30), 60 minút EI60, 90 minút EI90 (I90) alebo 120 minút EI120.

Všetky naše protipožiarne výrobky majú certifikát požiarnej odolnosti vydaný spoločnosťou Fires, s.r.o.

 

 

Manažment kvality = firemná politika!

Vysoká kvalita produktu a jeho absolútna spoľahlivosť sú zárukou spokojnosti našich zákazníkov, preto nie je manažment kvality žiadna fráza, ale dôsledná firemná politika na všetkých miestach. Každý zamestnanec sa cíti byť za to zodpovedný. Všetko začína spotrebou surovín ale nekončí dodaním produktov, pretože aj po dokončení stavebných prác sú naši špecialisti pripravení poradiť a pomáhať.

 

Udržateľnosť životného prostredia / vyhlásenie o produkte (EPD)

Udržateľnosť životného prostredia je neoddeliteľnou súčasťou firemnej politiky FF Systems.

 

Preto je FF Systems držiteľom environmentálneho vyhlásenia o produkte (EPD) podľa DIN ISO 14025 a
EN 15804 pre certifikáciu podľa DGNB, BNB, LEED alebo BREEAM.

 

Náš cieľ

Našim cieľom je prostredníctvom vysokej kvality výrobkov, komplexnej ponuky sortimentu a rýchlosti dodávok dosiahnuť maximálnu mieru spokojnosti našich zákazníkov.

 

Váš FF Systems