+421 45 6727330


„Vstupujeme do vašich stien, stropov a šácht so štýlom"

Spoločnosť – skúsená a moderná

Spoločnosť FF Systems bola založená v roku 1991 ako FF Systembau, GmbH. Po viac ako 12 ročných skúsenostiach v oblasti bytových a priemyselných stavieb sa v roku 2003 začala špecializovať výhradne na výrobu revíznych dvierok do stien a stropov. V rámci optimalizácie sortimentu pribudli podlahové, šachtové a studňové poklopy. Dnes sme jedným z lídrov vo výrobe a predaji revíznych dvierok a poklopov na svete.

Hlavné sídlo s vedením materskej spoločnosti sa nachádza v nemeckom Münchsdorfe. Najväčší výrobný závod je na Slovensku v Hliníku nad Hronom. Z tohto výrobného závodu dodávame produkty do sesterských spoločností v Nemecku, Taliansku, Španielsku a Poľsku, odkiaľ sa ďalej expedujú na trhy ostatných európskych krajín. Ďalšia sesterská spoločnosť sídli na Floride v USA. Naša slovenská pobočka FF Systems s.r.o. priamo distribuuje výrobky zákazníkom v Slovenskej republike, Českej republike, Maďarsku, Bulharsku a na Ukrajine. V rámci rozširovania svojej globálnej prítomnosti sme otvorili v lete 2023 nové pobočky v Mexiku a Brazílii.

 

Produktový program - všestranný a inovatívny!

Produktový program FF Systems v sebe zahŕňa revízne dvierka a podlahové poklopy v najrôznejších formách a rozmeroch určených do stropov, stien alebo podláh a to v interiéri aj v exteriéri. Ponúkame Vám výrobky z materiálov ako z hliník, pozinkovaná, nerezová či titánová oceľ.
Revízne dvierka sú dostupné ako kompletné sadrokartónové dvierka s výplňou, alebo len samotné rámy, ďalej revízne dvierka s požiarnou odolnosťou, alebo bez nej, plechové pozinkované alebo nerezové revízne dvierka s možnosťou zabudovania do sadrokartónových alebo masívnych konštrukcií.
Podlahové poklopy v našom výrobnom programe sú buď plniteľné, alebo s platňou navrchu a sú určené tak do interiéru ako aj do exteriéru.
Revízne dvierka a podlahové poklopy dodávame v štandardných rozmeroch alebo atypických rozmeroch podľa zadania zákazníka. Ich montáž je jednoduchá a rýchla a s pomocou našich video-návodov bezproblémová.
Naprieč celým produktovým portfóliom revíznych dvierok a podlahových poklopov môžeme zákazníkovi ponúknuť komplexné riešenie podľa jeho požiadaviek.

 

Požiarna ochrana - Váš špecialista!

Ako špecialista na protipožiarne revízne dvierka a poklopy, Vám môžeme ponúknuť tie najkvalitnejšie produkty.
Vo výrobnom programe našej spoločnosti z tejto oblasti nájdete revízne uzávery s požiarnou odolnosťou 30 minút EI30 (I30), 60 minút EI60, 90 minút EI90 (I90) alebo 120 minút EI120. Certifikát požiarnej odolnosti vydaný spoločnosťou Fires, s.r.o., je zárukou dôveryhodnosti a potvrdzuje, že produkty spĺňajú príslušné bezpečnostné normy.

 

 

Udržateľnosť životného prostredia / vyhlásenie o produkte (EPD)

Udržateľnosť životného prostredia je neoddeliteľnou súčasťou FF Systems holdingu. Aspekty ako zníženie ekologického odtlačku, zavádzanie efektívnych systémov triedenia odpadu a recyklácie, opatrenia na zníženie spotreby energie, výber a podpora dodávateľov, ktorí majú rovnaké alebo podobné environmentálne povedomie ale aj aktívne sledovanie a dodržiavanie všetkých príslušných environmentálnych predpisov nám nie je cudzie...
...preto je FF Systems držiteľom environmentálneho vyhlásenia o produkte (EPD) podľa DIN ISO 14025 a EN 15804 pre certifikáciu podľa DGNB, BNB, LEED alebo BREEAM.

 

Manažment kvality = firemná politika!

Naše zameranie na:
• dosahovanie vysokých štandardov kvality
• ponuku širokej škály produktov
• zabezpečenie efektívnych a rýchlych dodávok
• poskytovanie komplexných riešení pre zákazníkov
• sledovanie a zhodnocovanie úrovne spokojnosti zákazníkov
• prevzatie zodpovednosti za kvalitu našej práce
nám umožňuje neustále zlepšovanie interných procesov a postupov na dosiahnutie efektivity a prvotriednej kvality.

 

Náš cieľ

Cieľom firmy FF Systems bolo, je a vždy bude dosiahnutie maximálnej možnej miery spokojnosti každého jedného zákazníka.

 

 

Váš FF Systems