+421 45 6727330
+421 45 6727334

FF Systembau - O spoločnosti - 1

História

Spoločnosť bola založená v roku 1991 a po viac ako 12 ročných skúsenostiach v oblasti bytových a priemyselných stavieb sa spoločnosť v roku 2003 začala špecializovať výhradne na výrobu revíznych dvierok do stien a stropov.
Spoločnosť FF Systembau je dnes jedným z lídrov vo výrobe a predaji revíznych dvierok vo svete.

Hlavné sídlo s vedením materskej spoločnosti sídli v bayerskom Münchsdorfe.

Najväčší výrobný závod sa nachádza v Slovenskej republike v Hliníku nad Hronom. Z tohto výrobného závodu sú výrobky dodávané do sesterských spoločností v Nemecku, Taliansku, Poľsku, Rumunsku a USA, z ktorých sa výrobky expedujú na trhy ostatných európskych krajín. Slovenská pobočka FF Systembau priamo distribuuje výrobky zákazníkom v Slovenskej republike, Českej republike, Maďarsku a Bulharsku.

 

Produktový program - všestranný a inovatívny!

Produktový program FF Systembau zahŕňa revízne dvierka v najrôznejších vyhotoveniach určených do stropu alebo steny, s alebo bez požiarnej odolnosti, z hliníka alebo ocele, s alebo bez sadrokartónovej výplne, oceľové alebo nerezové revízne dvierka s možnosťou zabudovania do sadrokartónových alebo masívnych konštrukcií.
Montáž je rýchla a bezproblémová. Revízne dvierka sú dodávané v štandardných rozmeroch, ako aj v atypických rozmeroch podľa želania zákazníka. To platí aj pre všetky druhy protipožiarnych revíznych dvierok od FF Systembau.
Cez celé produktové portfólio revíznych dvierok a podlahových poklopov sme schopní zákazníkovi ponúknuť komplexné riešenie podľa jeho požiadaviek.

 

Požiarna ochrana - Váš špecialista!

Najmä u ohňovzdorných prístupových panelov pre stropy a steny, môže FF Systembau pre každú požiadavku ponúknuť správny produkt. Či už po dobu 30 minút EI30 (F30) 60 minút EI60 (F60)
90 minút EI90 (F90) alebo 120 minút EI120 (F120). Máme príslušné oprávnenia ako ABP alebo ABZ.

Šachtové poklopy / podlahové poklopy sú odlišné výrobky.

Sú dostupné v rôznych požiadavkách.

 

Manažment kvality = firemná politika!

Vysoká kvalita produktu a jeho absolútna spoľahlivosť sú zárukou spokojnosti našich zákazníkov, preto nie je manažment kvality žiadne cudzie slovo, ale dôsledná firemná politika na všetkých miestach.

Udržateľnosť životného prostredia vyhlásenie o produkte (EPD)

Udržateľnosť životného prostredia je neoddeliteľnou súčasťou firemnej politiky FF Systembau.

Preto FF Systembau má environmentálne vyhlásenie o produkte (EPD) podľa DIN ISO 14025 a
EN 15804 pre certifikáciu podľa DGNB, BNB, LEED alebo BREEAM.

Náš cieľ

 

Našim cieľom je prostredníctvom vysokej kvality výrobkov, komplexnej ponuky sortimentu a rýchlosti dodávok dosiahnuť maximálnu mieru spokojnosti našich zákazníkov.

 

Váš FF Systembau